Pansiyonumuz

Pansiyonumuz

Öncelikle İlçemize ve Pansiyonumuza Hoş geldiniz

Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, şehrin gürültüsünden uzak, sakin,temiz, güvenli bir tatil mi yapmak  istiyorsunuz? Dinlenirken eğlenmek, tarih ve doğa ile iç içe yaşamak, yaşamanın tadına varmak, sizce nasıl bir duygu?

Adana’nın ilçesi Yumurtalık sizi kucaklamaya hazır, el değmemiş doğası, muhteşem sahili ile unutamayacağınız bir tatil imkanı…

Adana’ya 82 km, Ceyhan ilçesine 27 km uzaklıkta olan pansiyonumuza ulaşım imkanları ile ulaşım konusunda hiç zorluk çekilmeden duble yol ile yaklaşık 40 dk içerisinde ulaşım sağlanmaktadır.

Ve Gökçe Pansiyon

Pansiyonumuz, 20 oda 60 yatak kapasiteli olup, odalarımızda fransız balkon,duş/wc, split klima,minibar,Uydu Tv, telefon bulunmaktadır.Aynı zamanda pansiyonuzda kablosuz internet hizmeti mevcuttur.Talep edilmesi durumunda misafirlerimiz resepsiyondaki emanet kasamızdan yararlanabilirler.Ayrıca lobby bar ve bahçemizdeki snack bar her zaman hizmetinizde olacaktır.Pansiyonumuz sahilde denize sıfır olup, bütün odalarımızdan Akdeniz’in o eşsiz güzelliğini doyasıya seyretmek mümkündür..Ayrıca mutfağımız müşterek kullanıma açık olup değerli müşterilerimiz tarafından kullanılabilmektedir.

Özellikler

İnternet
Uydu Sistemi
LCD TV
Minibar
Split Klima
Telefon
Duş